Homearti lugu

Homeart sündis inspireerituna Skandinaaviamaade elustiilist ja soovist pakkuda põhjamaist, funktsionaalset ning naturaalset kodusisustust. 2005. aastal avasime oma esimese poe Tallinna vanalinnas Pikal tänaval, 2008 kolisime suuremale pinnale moodsas Rotermanni kvartalis ja 2012-2023 jaanuarini oli Homearti koduks Telliskivi Loomelinnak. Jaanuarist 2023 on Homeart sisustuspood-kohvik suletud. Jätkame taaskasutusmööbli taastamist ja müüki sotsiaalmeedia vahendusel. Jälgi meid FB-s Ja Instagrammis!

Homeart pood+kohvik polnud lihtsalt sisustuspood, vaid ajaveetmiskoht, kus võis ennast kui kodus tunda, kohvikuosas mõnusas tugitoolis kohvi juua, sisustusajakirju lehitseda ja muusikat kuulata. Meie juurest leidis lahedaid köögitarbeid, lauanõusid, valgusteid, vaipu, toataimi ja palju muud kodusisustuseks vajalikku. Kamaluga inspiratsiooni, kuidas oma elu mõnusamaks muuta sai täiesti tasuta. Üle kõige väärtustame ikka veel mõnusat suhtlust ja teenindust.

Esindame tublisid Skandinaavia ja Eesti tootjaid ning toome maale ja taastame Rootsi-Taani teise ringi mööblit. Lihtsa vormi ja värvivaliku tõttu on meie tooted nii omavahel kui ka erineva stiiliga interjöörides kergesti kombineeritavad. Hindame looduslähedust, mugavust-hubasust ja nutikust ning peame südamelähedaseks lihtsaid ja praktilisi sisustustooteid.