POOD & KOHVIK

Homeart ei ole lihtsalt sisustuspood, vaid ajaveetmiskoht, kus võid ennast kui kodus tunda, kohvikuosas mõnusas tugitoolis kohvi juua, sisustusajakirju lehitseda ja muusikat kuulata. Meie juurest leiab lahedaid köögitarbeid, lauanõusid, valgusteid, vaipu, toataimi ja palju muud kodusisustuseks vajalikku. Üle kõige väärtustame mõnusat teenindust. Kamaluga inspiratsiooni, kuidas oma elu mõnusamaks muuta saab täiesti tasuta. Tule ja naudi!

Esindame tublisid Skandinaavia ja Eesti tootjaid ning toome maale ja taastame Rootsi-Taani teise ringi mööblit. Lihtsa vormi ja värvivaliku tõttu on meie tooted nii omavahel kui ka erineva stiiliga interjöörides kergesti kombineeritavad. Hindame looduslähedust, mugavust-hubasust ja nutikust ning peame südamelähedaseks lihtsaid ja praktilisi sisustustooteid.

Homeart sündis inspireerituna Skandinaaviamaade elustiilist ja soovist pakkuda põhjamaist, funktsionaalset ning naturaalset kodusisustust. 2005. aastal avasime poe Tallinna vanalinnas Pikal tänaval, 2008 kolisime suuremale pinnale moodsas Rotermanni kvartalis ja detsembris 2012 sai Homearti koduks Telliskivi Loomelinnak.